• Ekspert opalania
  • Jak przyspieszyć opalanie w solarium?
ludzie na plaży opaleni

Jak przyspieszyć opalanie w solarium?

Jaki jest największy „brak” w dzisiejszym świecie? To brak czasu. Znasz to? My też i to aż za dobrze. Dlatego z myślą o wszystkich zabieganych i zniecierpliwionych, którzy stawiają na naturalną, szybką i trwałą opaleniznę powstały przyspieszacze opalania.

Przyspieszacz opalania jest kosmetykiem, który ma za zadanie nie tylko aktywować sprawne uzyskanie opalenizny, ale również dodatkowo ją utrwalić. Te profesjonalne kosmetyki zawierają w swoim składzie często tyrozynę, czyli składnik, który ma udowodnione działanie przyspieszające opalanie. Wpływa on na usprawnienie procesu melanogenezy, czyli tworzenia się barwnika – melaniany w skórze pod wpływem promieniowania UV, intensyfikując tym samym opalanie.

Cenne dodatki. Profesjonalne przyspieszacze dostępne w solariach zawierają również substancje silnie pielęgnacyjne i kondycjonujące skórę. Znajdziesz w nich m.in. antyoksydanty, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami oraz inne składniki o działaniu regenerującym, nawilżającym, ujędrniającym i poprawiającym jakość i kondycję skóry, jak np. alantoina, witamina E, masło Shea, Pantenol czy aloes. Związkami wpływającymi na przyspieszone pojawienie się opalenizny są również m.in.:

  • mieszaniny tyzrozyny z aktywatorami, jak ryboflavina czy ATP
  • miedź
  • glukonian miedzi

Jeśli chcesz wzmocnić efekt opalenizny zdecyduj się na przyspieszacz opalania z bronzerem. Kosmetyk taki może dodatkowo mieć działanie przeciwzmarszczkowe, dzięki składnikom takim, jak: kolagen, Matrixyl czy ekstrakt zielonej herbaty.

Kiedy i dla kogo?
Przyspieszacze opalania to absolutny must have jeśli dawno się nie opalałaś, masz jasną karnację lub Twoja skóra jest delikatna i trudno się opala. To również doskonały kosmetyk dla osób już opalonych, które stawiają na naturalną i trwałą opaleniznę. Kosmetyki te są bezpieczne i możesz stosować je podczas każdej sesji opalania zarówno do ciała, jak i do twarzy.

Polecane produkty Soleo

Beauty Skin

Przyspieszacz opalania

Calm

Po opalaniu

Black Fruit

Bronzer

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.

ul. Sławęcińska 4, Macierzysz

05-850 Ożarów Mazowiecki

 

biuro@aromatrend.pl

+ 48 22 721 19 21

Masz pytania? Zadzwoń!

Call Center:

dostępne pon.-pt. 8.30-16.30

+48 513 029 162

+48 513 100 559